Geri

BİZ KİMİZ

Hep Türkçe, Türkçe öğretimi alanında öncelikle Türkçe öğrenmek isteyen uluslararası öğrencilere Türk dilini tanıtmak ve bu alanda eğitim vermek için yazılı, görsel ve işitsel malzemeler üretmek hevesiyle oluşturulmuş bir projedir. Türkçenin sesini güncel tutmak ve bu sesi duymak isteyen herkesin her an kolayca ulaşabileceği bir imkân sunmaktan başka bir emeli yoktur.

Hep Türkçe her geçen gün öğrenmeyi ve öğretmeyi kendine amaç edinen bir topluluktur. Bu amaç üzere de devamlı yeni içerikler üretmek ve bunları paylaşmak çabasındadır. Bünyesinde öncelikli olarak yabancılara olmak üzere Türkçe öğretimine gönül verip katkıda bulunmak isteyen herkese yer vermeye hazırdır. Şüphesiz bu alana yapılacak her bir katkı Türkçenin dünya dilleri arasında yerini sağlamlaştırmasına yardımcı olacaktır.

Hep Türkçe projesi, Türkçe Okutmanı Halil Karagülle öncülüğünde Mart 2017’den bu yana “Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi” alanında gördükleri eksiklikleri tamamlama yolunda çalışmalar yapan Yabancılara Türkçe okutmanları ve gönüllüler tarafından sürdürülmektedir.

Hep Türkçe Ekibi

Halil

Halil Karagülle

zehra

Zehra Öztürk

selvi

Selvihan Kurt

yavuz

Yavuz Selim Kemik

esra

Esra Yılmaz

gizem

Gözde Gizem Gürleşen

Eray Bilgin (1)

Eray Bilgin

umut aytekin (1)

Umut Aytekin

Harun Aksu

Harun Aksu